Kniha návštěv

akce na rok 2015

Jana Kl. | 26.04.2015

Dobrý den,
je možné někde najít kalendář akci na r. 2015? Mockrát děkuji :-)

Canisterapeutické soustředění a zkoušky

Hana Radovesnická | 20.04.2015

Dobrý den,
ještě jednou bych chtěla poděkovat za příjemně prožitý víkend, který byl pro mě i Nany velmi přínosný. Ještě více jsem se utvrdila v tom, že senioři potřebují naši pomoc, protože společnost na ně "kašle." Všichni jednou zestárneme a budeme šťastni za každé slovíčko či pozornost.
Momentálně jsem už na třetím školení - ICT jako nástroj inovace výuky . Opět o ničem, hlavně nafotit cedulky, vlaječky , super pohoštění peníze z EU bezva utraceny!
Je mi z toho smutno, potřební - nemají ani to důstojné staří, nenažranci - stále víc a víc.

Pohodičkový týden

Hana Radovesnická

AKCE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Školní družina při ZŠ M.Kudeříkové, Havířov-Město | 08.11.2012

Dobrý den,
dne 23.října 2012 nás ve školní družině M.Kudeříkové v Havířově navštívily paní Věra Glacová se svým psem,zlatým retrívrem Jerrym, a paní Ivana Pawlusová s fenou německého ovčáka Astou. Předvedly nám, jak probíhá canisterapie v kolektivu dětí ve věku
6 - 10 let. Měly to náročné,akce se zúčastnilo asi 65 dětí.Terapeutky byly velmi dobře připraveny,předvedly nám
se svými úžasnými psy mnoho zajímavých aktivit. Zorganizovaly také zábavnou výtvarnou soutěž s odměnou. Dokázaly zaujmout všechny naše děti- i ty s poruchami chování.Chtěly bychom těmto dámám velmi poděkovat. Akce se konala v rámci našeho tématického týdne "Výlet za zvířátky". Moc se nám všem, dětem i vychovatelkám,líbila.V budoucnu ji rádi zopakujeme a také doporučíme kolegyním z jiných školních družin.
Akce byla velkým přínosem pro naši práci a chtěly bychom tímto paní Glacové ( Jerrymu) a paní Pawlusové (Astě) srdečně poděkovat a popřát jim do budoucna vidět mnoho šťastných dětí z jejich práce tak, jak to bylo u nás.
Šárka Dzurinová, ved.vychovatelka ŠD při ZŠ M.Kudeříkové,Havířov
+ kolegyně V.Grošková a J.Nedojedlá

Přidat nový příspěvek