Zlínské jaro 3. – 6. května 2012

24.05.2012 19:34

Naše organizace se zúčastnila 2. ročníku Zlínského jara - festivalu demokracie a občanské společnosti, který se konal ve dnech 3. – 6. května 2012 ve Zlíně.
Zapojili jsme se do výstavy „Normální je pomáhat“, na které se prezentovaly aktivity nestátních neziskových organizací působících ve Zlíně a okolí. Tato výstava probíhala ve dnech 4 - 20. května 2012 ve foyer Multikina v galerii Zlaté jablko na náměstí Míru ve Zlíně.

 

 

Dále jsme se zúčastnili aktivit dne 6. května v rámci Dne svátečního, jehož hlavní úlohou byla oslava občanské společnosti a představení jednotlivých dobrovolnických a neziskových organizací. Akce se konala na náměstí Míru od 10 – 18 hodin a zúčastnilo se jí kolem 16 organizací, které formou workshopů, aktivit a prodejních stánků nabízely své služby (aktivity) občanům města Zlína i okolí. V rámci doprovodného programu zahrály přítomným kapely jako Žamboši nebo Epy de Mye a také předvedli své umění členové a klienti některých organizací. Naše organizace zde představovala jak projekt osobní asistence tak také aktivity v rámci projektu canisterapie.

 

Akce se vydařila, sluníčko svítilo po celý den a my jsme navázali kontakty s některými z přítomných neziskovek a určitě se také dostali lépe do povědomí obyvatel Zlína. Více informací můžete získat na www.zlinskejaro.cz.